ART / Oil paintings / Oil painting 7484019
nr 748 4019
Carl Abraham Rothstén
(1826-1877)
Carl Abraham Rothstén (1826-1877), Landskap med figurer, signerad CAR, ramens innermått: 40x54, slitage/ skador, damaged canvas.
OIL PAINTING, Carl Abraham Rothstén (1826-1877), Landskap med figurer, signerad CAR, ramens innermått: 40x54
Condition: slitage/ skador, dukskador
4000
SEK 3000
Monday Mars 26 2012
at 16:00:00
19/3 17:34:38
- Klassiska